BAŞÖRTÜLÜ KIZ ÇİZİM / Tesettürlü Elinde Gül Tutan Kız Çizimi / Kapalı Bir Kız Nasıl Çizilir
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

How to draw TRICKY Phase 4 | Friday Night Funkin’ Mod

Cancel

BAŞÖRTÜLÜ KIZ ÇİZİM / Tesettürlü Elinde Gül Tutan Kız Çizimi / Kapalı Bir Kız Nasıl Çizilir

Merhaba Arkadaşlar. Ben m.a çizim yeni bir video ile daha karşınızdayım. Hemen hemen her yerde başörtülü insanları görüyoruz. Bende gördüğümüzün çizimi ni yapmak istedim. Bir kız düşünmenizi istiyorum yüzü gözükmeyecek şekilde elinde gül tutan ve kapalı bir kız olsun. Kırmızı gülün resme can kattığını da söylemeden geçemeyeceğim. Tesettür lü çizimleri seviyorsanız haydi videoya o zaman. İyi seyirler.

Kolay Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3txzGyY tıklayabilirsiniz.
Kolay Erkek Çizimleri Oynatma Listesi : https://bit.ly/3ezwChL tıklayabilirsiniz.
Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3exEkbX tıklayabilirsiniz.

Yeni videoları kaçırmamak için : https://www.youtube.com/channel/UCNH1MkpkE4cAh6sQQkh-DLw/?sub_confirmation=1 tıklayarak kanala abone olabilirsiniz.

Pastel Boya Çalışmaları Oynatma Listesi İçin : https://bit.ly/2RzSpg6 tıklayabilirsiniz

Merhaba Arkadaşlar. Ben M.A ÇİZİM kanalıma hoşgeldiniz. Bu kanalda kolay çizim teknikleri kullanarak sizlerin daha güzel resim çizmenize yardımcı olmaya çalışıyorum. Birbirinden güzel kolay çizim videoları sizleri bekliyor. Karakalem çizimleri videolarımla manzara resimlerini sizlerde çizebileceksiniz. Ayrıca güzel kız çizimleri ve erkek çizimleri videolarını da kanalımda bulabilirsiniz. Elimden geldiğince yeni başlayanlar için pastel boya çizimleride yapmaya çalışıyorum.