Beyin Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi – İbrahim Saraçoğlu
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Cómo dibujar a SPIKE PEZ Globo de Mar (Pelicula My Little Pony)

Cancel

Beyin Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi – İbrahim Saraçoğlu

Kanalımıza ABONE OLUN 🌹 https://goo.gl/yDnyXI 🌹
Web Sitemizi Ziyaret Edin 🔸 https://goo.gl/kBbPK4 🔸
Facebook Sayfamızı Beğenin 💕 https://goo.gl/ppqIPP 💕

Beyin Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi – İbrahim Saraçoğlu

Beyin damarı tıkanıklıkları toplumda sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Damar tıkanıklıkları vücutta birçok organı etkileyen bir durumdur.

İnme Nedir?

Beyine giden kan akımının aniden azalması veya durması sonucu inme olarak tanımlanan hastalık meydana gelir. .

Beyine giden damarların aniden tıkanmasıyla ortaya çıkan bu duruma “beyinde damar tıkanıklığı” denir.

Ani gelişen inmeler, acil tedavi gerektirdiği için beyin krizi olarak adlandırılır. Beyinin hangi damarlarının, ne kadar tıkandığına göre şikayetler değişmektedir.

İnme ani kuvvet kaybı, duyu kaybı, konuşma, görme bozukluğu, yürüme güçlüğüne sebeb olabilir.

En sık görülen inme tipi tıkayıcı tipte damar hastalığı sonucu oluşur. Bir kan pıhtısının veya damar duvarındaki kalınlaşmaya bağlı olarak beyini besleyen bir damarın tıkanması istemik inmedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, beyin damarı tıkanmasının önlenmesi ve damar tıkanıklıklarında damarların açılmasına yardımcı olmak amacıyla bir kür tarifi veriyor. Limon, sarımsak ve maydanoz ile yapılan kür damar tıkanıklıklarında çok olumlu etkiler yapmaktadır. Maydanoz, limon ve sarımsak kürü bulunmaz bir nimettir.

Hazırlanışı;

1 diş sarımsak, 16-17 saplı maydanoz, 1 bardak su, 2 yemek kaşığı limon suyunu blenderdan geçirip her sabah kahvaltıdan 15-20 dakika önce içilecek. Bu kürü 3 gün sarımsaklı, 3 gün sarımsaksız, tekrar 3 gün sarımsaklı olarak uygulayacaksınız. 9 günün sonunda 3 gün ara verip yine devam ederek 3 kez 9 günlük kürü tamamlayacaksınız.

Uygulamadan sonra 15 gün içinde zaten kişi ne kadar zinde olduğunu hissedecek. Damarları açıldığından, nefes alışı, merdiven çıkması bile zindeleşecek.