ÇOK KOLAY ÇİZİM TEKNİKLERİ / Ampul İçerisine Özgürlüğe Uçurulan Kuş Çizimi / Bir Kız Nasıl Çizilir
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

How to Draw The Lion King 🦁 Mufasa

Cancel

ÇOK KOLAY ÇİZİM TEKNİKLERİ / Ampul İçerisine Özgürlüğe Uçurulan Kuş Çizimi / Bir Kız Nasıl Çizilir

Merhaba Arkadaşlar. Ben m.a çizim. Resim çizmeyi çok seviyorum. Bu çizimleri de videoya dönüştürüp sizlere kolay teknikleri göstererek sunuyorum. Sizlerde kolay çizimler yapabilirsiniz ve çok mutlu olabilirsiniz. Bir ampul düşünün içerisine nasıl resim çizilir merak ettiniz mi ? Hem de özgürlüğe uçurulan kuşlar la birlikte … Cevabınız evet ise video tam size göre. Haydi İyi seyirler.

Kolay Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3txzGyY tıklayabilirsiniz.
Kolay Erkek Çizimleri Oynatma Listesi : https://bit.ly/3ezwChL tıklayabilirsiniz.
Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3exEkbX tıklayabilirsiniz.

Yeni videoları kaçırmamak için : https://www.youtube.com/channel/UCNH1MkpkE4cAh6sQQkh-DLw/?sub_confirmation=1 tıklayarak kanala abone olabilirsiniz.

Pastel Boya Çalışmaları Oynatma Listesi İçin : https://bit.ly/2RzSpg6 tıklayabilirsiniz

Merhaba Arkadaşlar. Ben M.A ÇİZİM kanalıma hoşgeldiniz. Bu kanalda kolay çizim teknikleri kullanarak sizlerin daha güzel resim çizmenize yardımcı olmaya çalışıyorum. Birbirinden güzel kolay çizim videoları sizleri bekliyor. Karakalem çizimleri videolarımla manzara resimlerini sizlerde çizebileceksiniz. Ayrıca güzel kız çizimleri ve erkek çizimleri videolarını da kanalımda bulabilirsiniz. Elimden geldiğince yeni başlayanlar için pastel boya çizimleride yapmaya çalışıyorum.