Evde Hazırlayabileceğiniz Cinsel Gücü ve İsteği Arttıran Doğal Macun Kürü | Kayıp Dualar
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

LOS SIMPSON AL ESTILO PESEBRE DE NAVIDAD – Homero Simpson Bart Simpson Marge Simpson – Easy Art

Cancel

Evde Hazırlayabileceğiniz Cinsel Gücü ve İsteği Arttıran Doğal Macun Kürü | Kayıp Dualar

Evde Hazırlayabileceğiniz Cinsel Gücü ve İsteği Arttıran Doğal Macun Kürü | Kayıp Dualar

Cinsel isteksizlik sorunu olan kişilerin bu rahatsızlığına çözüm olabilecek bir doğal adrodizyak kür ile sizlerle yine birlikteyiz. Özellikle stres nedeniyle cinsel iştahta meydana gelen azalmalar, diğer yandan da cinsel gücü azaltmakta ve erkeklerde ereksiyon problemleri ve en kötüsü erken boşalmaya sertleşmeme rahatsızlıklarına ortaya çıkarırken, kadınlarda da vajinal kuruluk, geç uyarılma gibi şikayetlere neden olmaktadır. Bugün sizlerle paylaşacağımız kür hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel isteği artıracak ve cinsel gücü doruklara çıkaracak bir iksir içeriyor.

Cinsel Gücü ve İsteği Arttıran Doğal Tedavi Kürü 1: Yarımşar avuç çam fıstığı ve badem, bir tutam karabiber, yarımşar tutam karanfil ve tarçın dövülerek ezilir. Elde edilen karışım badem hariç diğerleri 10 dakika süre ile suları çekilinceye kadar pişirilir. Sıkılarak elde edilen karışıma dövülmüş badem karıştırılarak macun kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan macundan günde 3 çorba kaşığı yenir.

Cinsel Gücü ve İsteği Artıran Doğal Tedavi Kürü 2: Bir avuç kuru üzüm, yarımşar avuç badem, fındık, fıstık ve ceviz içi, amberle birlikte dövülerek ezilir. Hazırlanan karışım 20 dakika süre ile suda pişirilerek süzülür. Süzülerek elde edilen posaya kıyılmış 2 adet mantar ilave edilerek kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan macun gül suyu ile yumuşatıldıktan sonra bir kavanoza konarak serin bir yerde saklanır. Kasları ve sinirleri güçlendiren bu macundan, günde 3 çorba kaşığı alınır.

Cinsel Gücü ve İsteği Çoğaltan Doğal Tedavi Kürü 3: Bir avuç kuru üzüm, yarımşar avuç ceviz içi ve çam fıstığı, iki diş sarımsak, yarım tutam tarçın, beş adet çekirdekleri ayıklanmış taze kayısı ve bir tutam kiraz çiçeği dövülerek ezilir. Hazırlanan karışım yarım saat süre ile suda pişirilerek süzülür. Süzülerek elde edilen posaya bakla unu ilave edilerek macun kıvamına gelinceye kadar yoğrulur. Hazırlanan macun kayısı suyu ile yumuşatıldıktan sonra bir kavanoza konarak serin bir yerde saklanır. Günlük olarak bu macundan bir veya iki tatlı kaşığı yenir.

Kanalımıza ABONE OLUN 🌹 https://goo.gl/yDnyXI 🌹
Web Sitemizi Ziyaret Edin 🔸 https://goo.gl/kBbPK4 🔸
Facebook Sayfamızı Beğenin 💕 https://goo.gl/ppqIPP 💕