GİTAR ÇALAN BİR KIZ NASIL ÇİZİLİR /Yeni Başlayanlar İçin Çizim Eğitimi/Gitarlı Bir Kız Nasıl Çizilir
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

How To Draw Ace | One Piece – Easy Step By Step

Cancel

GİTAR ÇALAN BİR KIZ NASIL ÇİZİLİR /Yeni Başlayanlar İçin Çizim Eğitimi/Gitarlı Bir Kız Nasıl Çizilir

Merhaba Arkadaşlar. Ben m.a çizim. Bu videomuzda enstrümanla alakalı bir video sizlere sunacağım. Gitar ı eminim çok seviyorsunuzdur. Çalmak ta ayrı maharet ister tabiki. Ama biz bu videomuzda nasıl çizilir onu konu edeceğiz. Bir kız düşünün elinde gitarı bir yere oturarak çalıyor. Sizde onun resmini çizmeye çalışıyorsunuz. Nasıl çizildiğini merak ediyorsan durma video seni bekliyor. Gösterilenleri adım adım uygulamayı unutma. İYİ SEYİRLER…

Kolay Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3txzGyY tıklayabilirsiniz.
Kolay Erkek Çizimleri Oynatma Listesi : https://bit.ly/3ezwChL tıklayabilirsiniz.
Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3exEkbX tıklayabilirsiniz.

Yeni videoları kaçırmamak için : https://www.youtube.com/channel/UCNH1MkpkE4cAh6sQQkh-DLw/?sub_confirmation=1 tıklayarak kanala abone olabilirsiniz.

Pastel Boya Çalışmaları Oynatma Listesi İçin : https://bit.ly/2RzSpg6 tıklayabilirsiniz

Merhaba Arkadaşlar. Ben M.A ÇİZİM kanalıma hoşgeldiniz. Bu kanalda kolay çizim teknikleri kullanarak sizlerin daha güzel resim çizmenize yardımcı olmaya çalışıyorum. Birbirinden güzel kolay çizim videoları sizleri bekliyor. Karakalem çizimleri videolarımla manzara resimlerini sizlerde çizebileceksiniz. Ayrıca güzel kız çizimleri ve erkek çizimleri videolarını da kanalımda bulabilirsiniz. Elimden geldiğince yeni başlayanlar için pastel boya çizimleride yapmaya çalışıyorum.