KARAKALEM ÇİZİMİ (Kolay Karakalem Manzara Çizimleri )/m.a çizim yeni başlayanlar için
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

How To Draw Falcon | Falcon and the Winter Soldier || Step by Step Drawing Tutorial

Cancel

KARAKALEM ÇİZİMİ (Kolay Karakalem Manzara Çizimleri )/m.a çizim yeni başlayanlar için

Merhabalar. Videomuza hoş geldiniz. Harika bir manzara çizimi ile karşınızdayım. Bu güzel manzara çizimleri ni karakalem tekniği kullanarak yapıyorum. Videoda da elimden geldiğince sizlere bu çizimi kolay olarak göstermeye çalıştım. Ayrıca kanalımda çizime yeni başlayanlar için de videolarım bulunuyor. Sende manzara resmi çizimini seviyorsan durma kağıdını kara kalem ini alıp videoyu başlat ve benimle beraber çizime başla. Sizlerin de güzel karakalem çalışması yapacağına inanıyorum. M.a çizim kanalımda ziyaret ederek diğer videolarımı izlemeyi unutmayın. İYİ SEYİRLER.

Kolay Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3txzGyY tıklayabilirsiniz.
Kolay Erkek Çizimleri Oynatma Listesi : https://bit.ly/3ezwChL tıklayabilirsiniz.
Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3exEkbX tıklayabilirsiniz.

Yeni videoları kaçırmamak için : https://www.youtube.com/channel/UCNH1MkpkE4cAh6sQQkh-DLw/?sub_confirmation=1 tıklayarak kanala abone olabilirsiniz.

Pastel Boya Çalışmaları Oynatma Listesi İçin : https://bit.ly/2RzSpg6 tıklayabilirsiniz

Merhaba Arkadaşlar. Ben M.A ÇİZİM kanalıma hoşgeldiniz. Bu kanalda kolay çizim teknikleri kullanarak sizlerin daha güzel resim çizmenize yardımcı olmaya çalışıyorum. Birbirinden güzel kolay çizim videoları sizleri bekliyor. Karakalem çizimleri videolarımla manzara resimlerini sizlerde çizebileceksiniz. Ayrıca güzel kız çizimleri ve erkek çizimleri videolarını da kanalımda bulabilirsiniz. Elimden geldiğince yeni başlayanlar için pastel boya çizimleride yapmaya çalışıyorum.