Koah Hastalığının Bitkisel Tedavisi
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Video title

Cancel

Koah Hastalığının Bitkisel Tedavisi

Kanalımıza ABONE OLUN 🌹 https://goo.gl/yDnyXI 🌹
Web Sitemizi Ziyaret Edin 🔸 https://goo.gl/kBbPK4 🔸
Facebook Sayfamızı Beğenin 💕 https://goo.gl/ppqIPP 💕

Koah Hastalığının Bitkisel Tedavisi

Her ayın dört günü düzenli olarak günde bir bağ (yarısı öğleden önce yarısı öğleden sonra) TAZE TERE tüketilmelidir. Balgam söktürmede ve nefesin açılmasında etkilidir. Akciğer kanseri olan hastalarda taze tere tüketebilirler.

YULAF SAMANI KÜRÜ

Bir tatlı kaşığı dolusu yulaf samanını kaynamakta olan bir bardak suya atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 5 dakika kaynatınız. Soğuduktan sonra süzünüz. Üç hafta boyunca haftada 2 çay bardağı içilir. Üç haftadan sonra şikâyetin seyrine göre devam edilir. Her içim için yulaf samanı suyunu taze hazırlamak şarttır. Kesinlikle 10 saatten fazla beklemiş yulaf samanı suyunu haricen veya dahilen kullanmayınız.

Yulaf yeşilken toplanmalı ve gölgede kurutulmalıdır. KOAH (Kronik Obstruktif Akciğer Hastalığı), bronşit ve vitiligo (ala hastalığı) şikayetlerine karşı önerilir. Güneş altında sararmış veya kurutulmuş yulaf samanı amaca uygun değildir. Bitkisel tedavi amaçlı kullanılacak yulaf samanının en uygun ve doğru toplama zamanı, yeşilken ve tohumları sertleşmemiş (sütlü) olmalıdır. Mutlaka gölgede kurutulmalıdır.