KOLAY KIRIK AYNAYA ÜZGÜN BİR KIZ YÜZÜ NASILÇİZİLİR/How to draw A sad Girl’s face on a Broken Mirror
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

COMMENT DESSINER LES PERSO NARUTO A PARTIR DE LEURS PRENOMS

Cancel

KOLAY KIRIK AYNAYA ÜZGÜN BİR KIZ YÜZÜ NASILÇİZİLİR/How to draw A sad Girl’s face on a Broken Mirror

Merhaba Arkadaşlar. Ben m.a çizim yeni bir video ile daha karşınızdayım. REsim çizmeyi çok seviyorum. Bu çizdiğim resimleri de videoya dönüştürerek sizlere sunmaya çalışıyorum. Kırık bir aynaya baktığınızı düşünün. Üzgün hatta ağlamaklı bir haldesiniz. Ayna yı yüzü nüze tutuyorsunuz ve ve çok üzgün olduğunuzu farkettiniz. Bu durumu anlatan olayı nasıl çizilir diye merak ettiniz mi ? Cevabınız evet iste videoya tıklayabilirsiniz. İYİ SEYİRLER…

Kolay Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3txzGyY tıklayabilirsiniz.
Kolay Erkek Çizimleri Oynatma Listesi : https://bit.ly/3ezwChL tıklayabilirsiniz.
Çizimler Oynatma Listesi : https://bit.ly/3exEkbX tıklayabilirsiniz.

Yeni videoları kaçırmamak için : https://www.youtube.com/channel/UCNH1MkpkE4cAh6sQQkh-DLw/?sub_confirmation=1 tıklayarak kanala abone olabilirsiniz.

Pastel Boya Çalışmaları Oynatma Listesi İçin : https://bit.ly/2RzSpg6 tıklayabilirsiniz

Merhaba Arkadaşlar. Ben M.A ÇİZİM kanalıma hoş geldiniz. Bu kanalda kolay çizim teknikleri kullanarak sizlerin daha güzel resim çizmenize yardımcı olmaya çalışıyorum. Birbirinden güzel kolay çizim videoları sizleri bekliyor. Karakalem çizimleri videolarımla manzara resimlerini sizlerde çizebileceksiniz. Ayrıca güzel kız çizimleri ve erkek çizimleri videolarını da kanalımda bulabilirsiniz. Elimden geldiğince yeni başlayanlar için pastel boya çizimleri de yapmaya çalışıyorum.