“Sübhanallahi ve bihamdihi” Zikir Etkinlik Duası – Münâcât-ı Veysel Karani
Loading advertisement...
Preload Image
Up next

Easy Drawings for kids – Ideas de dibujo fáciles – Crown Drawing Cute

Cancel

“Sübhanallahi ve bihamdihi” Zikir Etkinlik Duası – Münâcât-ı Veysel Karani

Es selamun aleykum kardeşlerim. Bu haftaki zikir etkinliğimizde “Sübhanallahi ve bihamdihi estağfirullahe ve etübu ileyh” zikrini okuduk hamd olsun. Yine güzel bi katılım oldu çok şükür ve Youtube’da toplam 83.200, Instagram’da ise 7.200 adet okuduk, toplam 90.400 adet okumuş olduk hamd olsun. Allah okuyan etkinliğimize katılan ve bu videoyu izlediğinde bu zikri yapan kardeşlerimizden razı olsun. Tüm sıkıntılarını tasalarını gidersin. Sağlık sıhhat bol bereketli helal rızık nasip etsin. Kardeşlerim her hafta bu etkinliklerimizi yapıyoruz inşallah. Katılamadıysanız kaçırdıysanız kanal bildirimlerini açarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Her cumartesi öğle namazı vaktinde kanalımızda ki topluluk sekmesinden etkinliğimizi açıklıyoruz.

Duamıza geçmeden önce bu zikirle ilgili Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed aleyhissalatü vesselamın hadisini paylaşmak isterim.

Ebü Zer’den (Radıyallahu Anh) bize rivayet edildiğine göre şöyle demiştir: Resûlüllah Sallallahu Aleyhi ve Sellem bana şöyle buyurdu:

“Allah katında en sevimli olan sözü sana bildireyim mi? Allah’a en sevimli olan söz: “Sübhânellâhi ve bihamdihî”dir.” demiştir.

Evet kardeşlerim bu faziletli zikir etkinliğimiz sonrası duamızı yapalım. Bu dua Veysel Karani Hazretleri’nin bir duâsıdır, Münâcât-ı Veysel Karani olarak bilinir. Çok faziletli bir duadır kardeşlerim ellerimizi açalım hep birlikte amin diyelim inşallah.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCA0gfFg-7iSO0NEc_7OLgUg/join

ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://goo.gl/yDnyXI
WEB SİTEMİZ ► https://goo.gl/kBbPK4
Facebook Sayfamızı Beğenin ► https://goo.gl/ppqIPP
Instagram Hesabımız ► https://goo.gl/ZegPBQ